top of page

Koolitusreeglid

 1. GlamChic´i ilusalongi võivad tulla õppima kõik vähemalt 16-aastased õppurid.

 2. Koolituspäevadele mitte ilmumisest palume teada anda telefonil +372 56347034 või e-mailil info@glamchiclashes.eu .

 3. Põhjendamatu mitteilmumine ei ole lubatud.

 4. Õpingute katkestamise korral õppemaksu ei tagastata.

 5. Pärast koolituse valimist saadame Sulle e-mailile ettemaksuarve, mis peab olema täielikult tasutud 3 päeva jooksul alates arve saatmisest. Ülejäänud osa tuleb tasuda koolituse esimesel päeval kohapeal sularahas või kaardiga.

 6. Kui õpilane ei saa koolitusel osaleda ja ta teatab sellest kirjalikult 48 tundi ette, siis tagastatakse ettemaksu summa 50% ulatuses või lepitakse kokku uus koolituse aeg. Kui õpilane teatab koolitusest loobumisest ette vähem kui 48 tundi, siis makstakse tagasi 25%. Kui õpilane ei teata enda mittetulekust, siis ettemaksu ei tagastata.

 7. Kui õpilane on koolituspäevadel osalenud, kuid ei tee arvestust vastavalt nõutud kriteeriumitele, siis tunnistust ei väljastata ja raha ei kuulu tagastamisele. Kokkuleppel on võimalus võtta koolituspäevi juurde ja sooritada arvestus edukalt. Õpilasel on 2 kuud aega arvestuse sooritamiseks.

 8. ENNE EKSAMILE TULEMIST PEAB ÕPILANE HARJUTAMA MINIMAALSELT 4 MODELLI PEAL.

 9. Vaidlused õpilase ja koolitaja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui omavahel ei jõuta kokkuleppele, siis vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.

 10. Arve tasumisel nõustub õpilane Airi Iluteenused OÜ koolitustingimustega.

 

Meelespea õpilasele, kes tuleb koolitusele:

 • Võta kaasa vahetusjalatsid.

 • Lepi modelliga kokku täpne aeg, millal ta peab koolitusele tulema.

 • Kui Sul on koolitus koos stardikomplektiga, siis võta see kaasa igale koolituspäevale. Kui koolitus on ilma komplektita, siis ära unusta kaasa võtta pintsette.

 • Võta kaasa konspekt IGALE KOOLITUSPÄEVALE.

 • Soovi korral võta kaasa lõuna. Salongi lähedal asub ka Päts ning teisigi söögikohti, kus saab päeva keskel kõhtu täita.

Saada meile sõnum

Täname!

bottom of page